Zapraszamy na IV Regionalne Targi Piwa, Napojów i Art. Spożywczych

22 kwietnia 2016 r. zapraszamy na „IV REGIONALNE TARGI PIWA, WINA, NAPOJÓW I ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH”. Targi odbędą się jak zawsze w Hali Sportowej w Częstochowie przy ul. Żużlowej 4.

II Regionalne Targi Piwa i Napojów

7 listopada 2014 roku w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4 odbyła się druga edycja organizowanych przez firmę RADEX Regionalnych Targów Piwa i Napojów. Swoje produkty prezentowali czołowi producenci piwa, wina i napojów.

Na zaproszonych gości czekały liczne promocje, degustacje nowych produktów a także losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych oraz nagród głównych: weekendu dla dwóch osób w Krynicy Zdrój i weekenadu dla dwóch osób w Hotelu Spa Wielka Pieniawa w Polanicy Zdrój.

I Regionalne Targi Piwa i Napojów

22 listopada 2013 roku w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4 odbyły się organizowane przez firmę RADEX Regionalnych Targów Piwa i Napojów. Zaproszeni goście mogli zapoznać się z ofertą oraz nowymi produktami czołowych producentów piwa, wina i napojów.

Na zaproszonych gości czekały liczne promocje i degustacje nowych produktów. Gościem specjalnym targów był Marcin Daniec